Socialdemokratiet i Vejgaard.

Nr. 3.

Bestyrelsen m.m. efter generalforsamlingen 28. Jan. 2019.

Formand.                           Kurt M. Nielsen.               20832283.               kurtmn@stofanet.dk 

  Kasserer.                             Jesper Madsen.                 40971643.           jesper_madsen@stofanet.dk 

  Næstformand.                   Brian Andersen.                 21359715.          brianandersen@outlook.dk 

          Sekretær.                           Susi Bolander                   26993331         Susibolander@stofanet.dk

   Bestyrelsesmedlem.         Reidar Kogstad.                 21796877.       reidar.kogstad@3f.dk

  Bestyrelsesmedlem.         Kurt Toft.                             52232535.          birgittoft@gmail.com

  Bestyrelsesmedlem.         Michael Rosenmeyer.       49401182.       michaelrosenmeyer30@gmail.com

 Bestyrelsesmedlem.         Susi Bolander.                   26993331.           susibolander@stofanet.dk

  Bestyrelsesmedlem.         Michael Laustsen             29913211.         mic.laustsen@gmail.com  

  Bestyrelsesmedlem.         Lars Ryom.                         42154498.          ryomlary@gmail.com

   Bestyrelsesmedlem.         Laila Thomsen.                   24850086.       lt@alabubolig.dk

 

        Medlemsansvarlig.           Brian Andersen.                 21359715.       brianandersen@outlook.dk 

 

Valgte og kandidater.

 

Rådmand.                                        Mai – Britt Iversen.           98154502.       mbi-byraad@aalborg.dk

Regions kandidat.              

Hovedbestyrelsesmedlem.   Inge K. Andersen.               61710656.       inkjan@gmail.com

Folketingsmedlem. Statsminister. Mette Frederiksen                                 mette.frederiksen@ft.dk 

PBV.

 Kurt M.Nielsen.